Ana içeriğe atla
Puan: 
5
Average: 4.4 (28 votes)

Teknik Çeviri

Müşterilerimiz uzman bilgilerimizin değerini biliyorlar. Belirli alanlarda uzmanlaşmış olduğumuzdan dolayı teknik bağlantıları biliyoruz. Bu bilgi, orijinal nitelikte bir tercüme için en iyi ön koşuldur.

Otomotiv

Uzun yıllardan beri önemli bir otomobil üreticisiyle ve çeşitli yan sanayi işletmeleriyle işbirliği yapıyoruz. Bu alanda araçların dokümantasyonlarının tümünü tercüme ediyoruz: Kullanım kılavuzları, Bord literatürü, Tamirhane ve servis literatürü. Bunlara ek olarak uzmanlık metinleri ve eğitim belgeleri de tercüme ediliyor.

Otomasyon

8 yılı aşkın bir süredir endüstriyel otomasyon alanında başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Tekli işletici parçalardan endüstriyel iletişime kadar birçok alanda bilgi sahibiyiz. Sektördeki memnun müşterilerimizin birçok tavsiyeleri bu alanlardaki yeterliliğimizi vurguluyor.

Makine yapımı

Dünya çapında kendini ispatlamış olan Alman makine yapımının olağanüstü çeşitliliği, makinelerin çalışma şeklini belirgin bir şekilde kavrayabilme yeteneği gerekir. Tercümanlarımızın birçoğunun aynı zamanda mühendis olduklarından dolayı çok kez kaynak metinde belirsizliklere tespit ettik ve bunların düzeltilmesinde yardımcı olduk.

İnşaatçılık

Trafik yolları, şehir planlaması, alt yapı, enerji ve su temini gibi alanlar, inşaat mühendislerimizin ve mimarlarımızın tercümelerinde meşgul oldukları konulardan sadece birkaç tanesidir. Bu alanda mühendislik bilimi kapsamındaki bilirkişi raporlarından uzman kitaplara ve şirket gösterimlerine kadar birçok metin türlerini işliyoruz.

Enformasyon teknolojisi

İT-alanındaki hızlı gelişmeler çok kısa ürün döngülerine yol açıyor. Dokümantasyon ve kullanım metinleri sürekli güncelleniyor. Tercümanlarımızın öğrenmeye eğilimlerine ve hızlı kavrama kabiliyetlerine başka alanlara nazaran bu alanda daha ihtiyaç duyulmakta. Menü işaretlerinin sınırlı mevcudiyetinde tercümanın kendini kullanıcın yerine koyması ve uygun şekilde kısaltmalar yapması gerekir. Ülkelere özel hususlar dikkate alınmalıdır. En yeni araçlar sayesinde kısa zamanlar içinde tercümelerimizi teslim edebiliyoruz.