Ana içeriğe atla
Fivestar: 
Average: 5 (1 vote)

15038 Çeviri Kalite Belgesi

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli hedefi teşkil etmektedir. Bundan dolayı kalite güvencesine çok değer vermekteyiz. İyi organize edilmiş iş süreçleri, uygun bilişim desteği ve ayrıca uzman çevirmenlerin seçimi bizim için büyük önem taşımaktadır. 2009 yılından bu yana şirketimizin DIN EN 15038 Avrupa Standartları Yönetmeliklerine uygunluğu devamlı olarak ispatlanmıştır, en son Austrian Standards plus Certification GmbH şirketi de kalite belgesi ile buna katılmıştır. Standartları yerine getirmemize yönelik kontroller sürekli olarak yürütülmektedir, böylece kalite vaadinin devamlılığı korunmuş olmaktadır.

Liyago.com sizden öncelikle çevirisinin yapılmasını istediğiniz ilgili bölümün metnini yazmanızı ve hangi dile çevrilmesini istiyorsanız işaretlemenizi isteyecektir. Bu bölümde kelimeleri hangi dilden hangi dile çevirmek istediğinizi seçerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Liyago.com’da teknik çeviriler de yapılmaktadır. Teknik konular herkesin uzmanlık alanı olmadığı gibi bu alanda bilgi sahibi olmanız gerektiği durumlarda sitemizden güvenle çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Pek çok kişinin çeviri ihtiyacını en kısa sürede ve Avrupa Birliği standartları çerçevesinde gerçekleştiren Liyago.com sayesinde sizler de dilerseniz tüm çevrilmesini istediğiniz metinler için sitemizi kullanabilirsiniz. Pek çok kişinin hem eğitimi hem de işi dolayısıyla ihtiyacı olan çevirilerden sizler de kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Categories: