Ana içeriğe atla
Star: 
Average: 4.3 (864 votes)

Çeviri Fransızca

Fransızca ücretsiz çeviri için lütfen metni yazin.*

 

Mevcut versiyon çeviri yetmiyorsa diger versiyonlari kullanin Versiyon 2 | Versiyon 3

Yapılan iyi bir Fransızca Türkçe çeviri asla sadece bir metnin hedef dile kelime kelimesine aktarıldığı anlamına gelmez. Bir çeviri ne kadar iyi ise, o kadar birebir çevrilmemiş demektir. İyi bir çeviri, orijinal metin içeriğinin ve amacının olabildiğince uygun ve tam olarak hedef dile aktarıldığını göstermektedir. Bu aynı zamanda teknik metinlerde ilgili özel teknik terimlerin bulunmaması durumunda, eşdeğer terimlerin kullanılması anlamına da gelir.

Ayrıca kaynak metnin alıcısının da dikkate alınması çok önemlidir. Bu örneğin orijinalinde sıradan biri için yazılan teknik bir metnin çeviri sonrasında da sıradan biri için anlaşılır olması anlamına gelmektedir. Bu içeriksel incelikleri olabildiğince dikkate almak için teknik bir metin çevirmeninin de aynı yazarın sahip olduğu derin teknik bilgiye sahip olması gerekir.

Bu nedenle dil bilgisinin yanı sıra kapsamlı teknik bilgiye de sahip anadilinde konuşan ve nitelikli çevirmenlerle birlikte çalışmaktayız. Çeviri hizmetimize Fransızca çeviri için başvurduğunuzda, teknik metninizin en uygun çevirisini alırsınız.

Teknik metinlerin dışında farklı metinler için de bizden Fransızca çeviri hizmeti alabilirsiniz. Örneğin web siteleri, hukuki metinler veya sözleşme ve belgeler için de Fransızca çeviri hizmeti sunmaktayız. Metniniz her daim profesyonel bir şekilde ve kendine has amacı dikkate alınarak çevrilecektir. Fransızca Türkçe bir çeviride özel taleplerinizin olması durumunda, bu konuda da size memnuniyetle yardımcı olacağız.