Ana içeriğe atla
Star: 
Average: 4.5 (129 votes)

Moğolca Türkçe

Moğolca ücretsiz çeviri için lütfen metni yazin.*

 

Moğolca Türkçe çeviri konusunda bir hayli başarılı bir sisteme sahip olan sitemizde yaygın olmayan bir dil olmasına karşın, aradığınız her şeyi rahatlıkla tercüme edip en güvenilir sonuçlara ulaşmanız açısından sürekli dinamik ve yenilikçi bir yapıya sahip olan sistemimizde Moğol dilini tercüme edebilirsiniz. Moğol dili hakkında kısa bilgi edinecek olursak; konuşulan bölgenin Asya olduğu ve Türkçe ile aynı soydan gelen Ural – Altay dil ailesine bağlı olduğu görülmüştür. Bizim dilimiz ile aynı kökten gelen Moğolca özellik bakımından Türkçe ile benzerlik göstermemektedir.

Dünyada sadece 5,7 milyon kişinin konuşabildiği bul dilin tercümesini en iyi yapan sistemimiz dilin en güncel yapılarını ve kaynaklarını sizler için sürekli olarak yenilemeye devam ediyor. Moğolistan bölgesinde yaşayan insanların resmi dili olan Moğolca, alfabe bakımından Kiril alfabesini andırdığı için anlaşılması zor bir dil olarak nitelendirilebilir.

Cengiz Han’nın Emaneti Moğolca

Moğolistan’ı ziyaretlerinizde ya da Moğolca tercümelerinizde karşılaşabileceğiniz bu dil için en iyi sonuçların yer aldığı sitemizden 7/24 yararlanarak uzun metinlerinizi ve ya kısa cümlelerinizi hemen çevirebilirsiniz. Türkçe Moğolca tercüme konusunda ilk isim olan adresimizde dil hakkında öğrenmek istediğiniz çeşitli bilgilere, standart kalıplara, atasözleri ve deyimlerine ulaşabilirsiniz. Tercümana ihtiyaç duymayacağınız çevirimiz sayesinde eski tozlu sözlükleri karıştırmadan anında sonuca ulaşabileceğiniz online ortamlar sayesinde dil hakkında merak ettiğiniz her şeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tarihinin Cengiz Han’a dayandığı bu eski dilin en güncel sözcüklerine ve daha nice özelliğine sistemimiz yardımı ile basit işlemler ile göz atın!