Ana içeriğe atla
Star: 
Average: 4.4 (123 votes)

Makedonca Türkçe

Makedonca ücretsiz çeviri için lütfen metni yazin.*

 

Mevcut versiyon çeviri yetmiyorsa diger versiyonlari kullanin Versiyon 2

Türkçe Makedonca tercüme konusunda usta olan sistemimizde Bulgarca ile neredeyse aynı sayılabilecek bir dil olan Makedonca hakkında detaylı çevirilere ve geniş kelime haznesinden dilediğiniz cümleye ve ya sözcüğe ulaşabilirsiniz. Farklı bir alfabeye ve dil yapısına sahip olan Makedonlar, tanışma ve selamlaşma kelimesi için здраво yani merhaba kelimesini kullanırlar. Güney slav dillerine ait olan bu dil uzun yıllardır konuşulan ve ölü diller arasında yer almayan bir dildir. Çeviri sistemimizde Makedoncanın tüm inceliklerini öğrenebileceğiniz, özne yüklem uyumluğuna dikkat edilen çeviriler yapılarak cümlenin ve dilin ana yapısı ve anlam bütünlüğünü bozmandan tercümeler gerçekleşmektedir.

Makedonca dilini yıllardır yerel dil olarak benimseyen ve kullanan Makedonların dilleri hakkında geniş bir haznenin bulunduğu sitemizde en güncel dil kavramları ve sonradan kazanılmış dil öğretilerinin haricinde kalıplar ve deyimler hakkında da detaylı bir şekilde çevirileri gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli Çevirilerin Adresi

Yapmanız gereken tek şey sitemiz içerisinde yer alan çeviri kutucuklarını uygun dilleri seçerek doldurmanız yeterli olacaktır. Ülke ziyaretleriniz ya da seyahatlerinizin yanı sıra çevrilmesi gereken belgeler ile karşılaştığınızda sitemizdeki online çeviri hizmetinden yararlanmanız, bir tercümana ve ya sözlüğe ihtiyaç duymanız durumunu ortadan kaldıracaktır. Makedonca Türkçe çeviri için doğru adres olan sitemizde metinleriniz ve sözcükleriniz en doğru biçimde çevrilerek sizlere anında sunuluyor. Site de aynı zamanda diğer pek çok dünya diline ait çeviri imkanlarından yararlanarak yeni diller ve kültürler keşfetmeye bu sayede çıkabilirsiniz. Tüm gün hizmetinizde olan çeviri servisimiz 7 gün 24 saat çeviri yapmanız için uygudur.